Penkit UK:ta

Tonnari, auto johon mahtuu koko suku.
Vastaa Viestiin
JouniCSE
"Hölösuu"
Viestit: 1590
Liittynyt: Ke Heinä 09, 2003 18:03
Paikkakunta: Kangasala

Penkit UK:ta

Viesti Kirjoittaja JouniCSE »

moro

Saattaisi olla saamaksessa UK:ta kaverin kautta nahkat edullisesti, vähän tässä mietityttää kun siellä on kuskin penkki apukuskin paikalla että voiko kätisyyttä vaihtaa jälkikäteen. ?
pevi
"Hölösuu"
Viestit: 1797
Liittynyt: Pe Joulu 26, 2003 16:11
Paikkakunta: Paimio

Viesti Kirjoittaja pevi »

En nyt äkkiä keksi miten kuskin penkki eroaisi pelkääjän penkistä. Sähköpenkki on tietenkin muisstin osalta ristissä, mutta sen saa hoidettua kun muuttaa sähkövermeet penkistä toiseen ja ostaa/paikkaa pelkääjän penkin sivuosan jossa muistinappulat on. Nappuloiden Reikä on helppo tehdä vastaavasti kuskin paikalle. Kuinkas paljon rahti tulee penkeille olemaan?
JouniCSE
"Hölösuu"
Viestit: 1590
Liittynyt: Ke Heinä 09, 2003 18:03
Paikkakunta: Kangasala

Viesti Kirjoittaja JouniCSE »

pevi kirjoitti:En nyt äkkiä keksi miten kuskin penkki eroaisi pelkääjän penkistä. Sähköpenkki on tietenkin muisstin osalta ristissä, mutta sen saa hoidettua kun muuttaa sähkövermeet penkistä toiseen ja ostaa/paikkaa pelkääjän penkin sivuosan jossa muistinappulat on. Nappuloiden Reikä on helppo tehdä vastaavasti kuskin paikalle. Kuinkas paljon rahti tulee penkeille olemaan?

Ebay:ssa kun on ollu nahkoja myytävänä niin europe-wide posting hinta on ollu 80 puntaa. Eli veikkaisin jotain 100-150 euroa rahdiks. Luovuttaja auto on 2.3i CSE, joka muuten kai noin ehjä paitsi kone sökö (diiseliä kai laitettu tankkii tms.) Tarkotus on autosta trokata kaikki helposti irtoova.
Noi Saab osat ei kovin kovas kurssis UK:ssa tunnu olevan, Noi rahdit on ylivoimasesti suurin kustannuserä.
Vastaa Viestiin