E. Poistin aiheettoman kommentin. Sorry Pakari...Pakari kirjoitti:Ei yhtään enempää jos on huollettu oikein ja öljyjä vaihdeltu ajallaan. Jos joku väittää muuta, niin hän ei tiedä todennäköisesti asiasta tuon taivaallista.

E. Poistin aiheettoman kommentin. Sorry Pakari...Pakari kirjoitti:Ei yhtään enempää jos on huollettu oikein ja öljyjä vaihdeltu ajallaan. Jos joku väittää muuta, niin hän ei tiedä todennäköisesti asiasta tuon taivaallista.
Mistäpäin olis auto haettava? Uumajan läheltä voin xxx-korvausta vastaan tuua sulle. Jopa avaimet käteen suomen kilvillä, tai sitte vaan siirto/ruottinkilvillä sulle ja teet loput.saabvector kirjoitti:Onkos kellään foorumilaisella antaa vinkkiä että mistä voisi kysyä luotettava ja edullista tuontipalvelua. Poissuljetaan nuo netin pari isointa joilla kustannukset pyörii 1500 eurossa .
Kiitos tarjouksesta, aikamoinen matka tulisitonnaritomppa kirjoitti:Mistäpäin olis auto haettava? Uumajan läheltä voin xxx-korvausta vastaan tuua sulle. Jopa avaimet käteen suomen kilvillä, tai sitte vaan siirto/ruottinkilvillä sulle ja teet loput.saabvector kirjoitti:Onkos kellään foorumilaisella antaa vinkkiä että mistä voisi kysyä luotettava ja edullista tuontipalvelua. Poissuljetaan nuo netin pari isointa joilla kustannukset pyörii 1500 eurossa .
Näyttää ruosteelta ja ruma lommo takavalon yläpuolella, tuossa suurennos:Turbisti kirjoitti: Kyseessä siis hirveäkuume ja - 08 2.3t vector
https://www.bytbil.com/stockholms-lan/p ... 0-11963933
Ps. Onkohan takaluukun alareunassa ruostetta?
Kiitokset etukäteen auttajille