9-5 2.0 2000 audio
-
- "Kaasari"
- Viestit: 8
- Liittynyt: La Kesä 09, 2007 20:06
9-5 2.0 2000 audio
Onko tossa muuten Harman Kardonin loudspiikkerit vai Pioneerin? Ja kenen jenkkakone siina laulaa? Sen voin sanoa etta aanentoisto on huomattavasto parempi kuin edellisessa BMW 528 vm 2000 !!!
-
- "Kaasari"
- Viestit: 8
- Liittynyt: La Kesä 09, 2007 20:06
Löytyykö oikeasti? Ainakin mulla on vaan seitsemän kajaria, mutta paikkoja yhdeksän. Hattuhyllyssä on vaan paikat. Eikös AS3:ssa pitäisi lukea kajareissa valmistajan merkki?saab9-5 2.0 LPT 2000 kirjoitti:yheksan loytyy
Ai niin: onko noille hattuhyllyn kajarinpaikoille muuten valmiit johtovedot jossain lähellä, jos joku päivä ihan oikeasti laittaisi niihin kajarit?
On siinä sitten muutama euro säästetty auton valmistuskustannuksissa. Mistä muuten löytää lähimmät piuhan päät, jos jostain syystä innostuu tuota roplaamaan?9-5T kirjoitti:Eiiikoo kirjoitti:Ai niin: onko noille hattuhyllyn kajarinpaikoille muuten valmiit johtovedot jossain lähellä, jos joku päivä ihan oikeasti laittaisi niihin kajarit?
Jotenkin mä arvasin, että näin tässä kävisi. Liian hapokasta, ei pysty. Voiko olla olemassa joku tilanne, jossa siellä vahvarin päässä olisi oikeesti täydet pinnit? En tosin usko, että tuon edellinen omistajataho olisi ryhtynyt hommiin ja jättänyt sen kesken.9-5T kirjoitti:ei mistään, jos AS2 on vahvarin liittimessä tyhjät pinnin paikat.
AS2 päivitys.
Hei lukekaas täältä:
http://www.mitt-eget.com/saab/faq_audio.shtml#as_diff
Näyttäisi kaveri
tietävän jotakin saab audiosta.
Kotikonstein (lue ilman originaaliosia) ei siis helpolla saa parempaa.
http://www.mitt-eget.com/saab/faq_audio.shtml#as_diff
Näyttäisi kaveri

Kotikonstein (lue ilman originaaliosia) ei siis helpolla saa parempaa.
