
En edes kehdannut kysyä mikä v...n idea siinä oli, elikkäs onko muilla samoja kokemuksia katsastuskeikoilta. Tehojakohan se mittaili vai??

Ei vastaavia kokemuksia, mutta kirjallinen valitus kannattaa aiheesta tehdä jos koit vääryyttä. Eräs kaveri veti herneen nenään, kun innokas inssi kiskas moottorin rajoittimelle testilenkin aikana. En muista miten juttu päättyi valituksen jälkeen, ehkä hän sain ilmaisen katsastuksen tai jotain9000T CD kirjoitti:Jep, eli kävin eilen katsastamassa kärryni ja huomasin että katsastusmiehetkin ovat jonkin verran sairaita. Seurailin siinä pihalla kun edelliset autot otettiin käsittelyyn ja ne ajeltiin hiljaa halliin jne. No eipä siinä mitään, kun oman autoni vuoro tuli niin äijä polki autoa minkä nyt siitä irti sai!!!eli rengas lauloi ja kumi paloi..
En edes kehdannut kysyä mikä v...n idea siinä oli, elikkäs onko muilla samoja kokemuksia katsastuskeikoilta. Tehojakohan se mittaili vai??