Samaa toivon minäkin.matula kirjoitti:Niin, että minäkin todella toivon Saulin jatkavan entiseen malliin.
-Sami
Samaa toivon minäkin.matula kirjoitti:Niin, että minäkin todella toivon Saulin jatkavan entiseen malliin.
Eipä tuokaan tunnu toimivan, vaan tulee ilmoitus: Http/1.1 Service Unavailable. Toimiviakin linkkejä löytyy vaikka googlettamalla.Tobbana kirjoitti:Voi myös kopioida toimivan linkin tänne tai laittaa vinkin, että saab.fi ja etusivulta löytyy huoltokampanjan linkki.
http://www.saab.com/Global/Campaigns/Wh ... -final.pdf
Kukaan ei ole kieltänyt tai kieltämässä Saabin virallisen organisaation tiedotteiden levittämisestä tänne foorumille. Eli Jatkossakin vaan tiedotteita tänne.SauliNaski kirjoitti:Hei
Valitettavasti kotisivumme saab.fi uudistumisen myötä aiemmin laittamani linkit eivät toimi enää. Korjasin tilanteen, että tarjouksien tiedot löytyvät. Kuten olette varmasti huomanneet, on suurin osa kotisivustamme englanninkielisenä tällä hetkellä. Suomenkielinen versio on työn alla ja julkaistaan mahdollisimman pian. Kotisivumme saab.fi tulee jatkossa keskittymään ainoastaan huolto, varaosa- ja lisävarusteasioihin ja sieltä tulee löytymään entistä enemmän niihin liittyvää mielenkiintoista tietoa.
Olen tähän asti saanut ainoastaan positiivista palautetta, että olen tällä foorumilla kertonut tarjouksista ja kampanjoista, joita tarjoamme asiakkaillemme. Mikäli kuitenkin haluatte etten jatkossa enää näitä asioita tänne laita, niin ymmärrän sen täysin.
Ystävällisin terveisin
Sauli Naski
Saab Automobile Parts AB Finland