Löytyykö foorumilta muita jäykkärunkoisia ukkoja? Lainasin kirjastosta Tarvaisen Veikon kirjan Äijäjooga. Hyvänoloinen eepos kankealle, keski-ikäiselle ruodolle. Sarjat helppoja ja kyllä niistä jotain jeesiä on kun saisi vaan itseatään irti tehdä säännöllisesti.
Löydetäänkö pk seudulta tarpeeksi populaa, tehdään Joogaavat Saabistigubet -ryhmä . Jätetään renkaanpotkinta niille joilla vielä jalka nousee ja selkä taittuu .
Saabista jäljellä muistot.
Volvo S60 D3 - 17, Sirkkuli"
Sitikka C4 1,6 VTI -11, "Pöhkö", ei tainnut holistia tulla...
Täällä ainakin kireä p..se, vaikka kuinka venyttelee.. taitaa keski-ikä olla lähempänä kuin uskoisikaan (vm.83)
9-3SS 1.8t Vector Biopower M6 vm-10 (aito, oikea ja sporttisempi tehdas Biopower tehopäivityksellä)
9-3SC 1.8t Linear Business pro M5 -08 (softapäivitetty Biopower perheen kuljettamiseen)
Harmi on kun kaukana. Kaks kertaa olen joskus aikoinaan joogatunnin itse vetänyt, kun moista harrastin vuoden pari Tässä ois ollut tilaisuus aloittaa taas..
#5284# 900 GL -84, 9000 CSE 2.3TA-93, 9000 CD 2.3TA -91(projekti) + Muutama tonttu ollut. Petri Oja 0405261005