Ooohoooceee, turpo intercruuler. Vähä ku ruuvaa nii ssstststs, ja jää.

Joo tiedetään, on vanha mutta niin hyvä. Cossustjyyyyysing
Joo no ei siinä varmaan mitään, kyllä cossu varmaan pärjäisikin suht hyvin,saba90 kirjoitti:Tuo kyllä on aika hyvä videopätkäTais olla tosissaan että pärjää turbo ooohoocee intercooler sierralla bemulle.......itse epäilen että käy toisinpäin
mutta mikäs siinä jos kerran on turbo ooohoocee intercooler p****soikio,omapahan on asiansa ja eläköön sen kanssa
Eipä ole, vaan Omega ja Mikkeli.V-M kirjoitti:Eiköhän tuo ollut kuitenkin Omega ja tais olla Lappeenranta kyseessä.
V-M
tknummelin kirjoitti:Eipä ole, vaan Omega ja Mikkeli.V-M kirjoitti:Eiköhän tuo ollut kuitenkin Omega ja tais olla Lappeenranta kyseessä.
V-M
Maaherrankadun ja Raatihuoneenkadun risteys, aivan torin laidalla.
"Kolmesataaheppanen kevyt huo*a", eli tehoa voisi olla enemmänkin, esim. kun löisi sen hyrskyttimen kylkeen.vjbremer kirjoitti: "Nyt viivalle saman tien.. .. joku kevyt kolmesadan hepan suora"
Mitä se nyt tarkoittaakin
Nii, liikennevalot ja kaikkinugge kirjoitti:Eiks toi muka oo helsinki....