Kevennyksiä

Kaikki autoiluun liittymätön, mutta muuten HYÖDYLLINEN keskustelu.
Sana on MELKEIN vapaa.
Vastaa Viestiin
Jussi
"Hölösuu"
Viestit: 2666
Liittynyt: Pe Heinä 25, 2003 12:02
Paikkakunta: Tampere

Kevennyksiä

Viesti Kirjoittaja Jussi »

Mies meni lääkärille kuulemaan HIV-testin tulokset. Lääkärillä oli ikäviä uutisia: Testin tulos oli positiivinen. Hetken haukottuaan henkeään mies kysyi: "No, mitäs nyt?" Lääkäri vastasi: "Aluksi määrään teille kolmen viikon hernesoppa, kaalikeitto ja mämmi kuurin, mitään muuta ette syö kolmeen viikkoon." Mies kyseli kummissaan mitä ihmettä se nyt sitten HIV:iin vaikuttaa, johon lääkäri vastasi: "Ei mitään, mutta opittehan ainakin mihin sitä persettä on oikeasti tarkoitus käyttää."



Iso musta neekeri tapasi toivomuskeijun, joka antoi hänelle yhden toivomuksen. Hetken mietittyään neekeri sanoi: "Haluan olla pienempi, valkoinen ja saada enemmän pesää." - PUF ja neekeri muuttui tamppooniksi.



Millä on tuhat jalkaa ja vain yksi häpykarva? - Pikku G:n keikkayleisöllä



Mitä eroa on 70-luvun pehmopornolla ja Britney Spearsin musavideolla? - Pehmopornoa saa näyttää MTV:llä ja siinä on parempi musiikki.


Nainen kyseli mieheltä aktin jälkeen: "No, mikäs pannaan pojalle nimeksi?" Mies vetäisi kortsun solmuun ja totesi: "Jos tuolta pääsee ulos niin McGyver."
Vastaa Viestiin