Oikeesti?V6Saab kirjoitti:Kuulostaa idealta.

Ehdottaisin, että nuo baarimiitit pidetään jonkin SAAB-tapahtuman yhteydessä.SonmH kirjoitti:tähänkö tää tyssäs??
muistelen vain vanhoja.Saappi Kuski kirjoitti:Baarimiitti Helsingissä sopii ilman "tapahtumaakin". Mä on kalenterin puitteissa periaatteessa aina mukana kun joku keksii jonkun minkä vaan syyn juada viinaa.
Ja Pasilan asemalle pääsee seiskan sporallaEspooseen taksilla
Aloitusviestissä jo käsketään jättämään Saabit kotiinolli9000CDturbo kirjoitti:Sabat jäis pihaan
Kyllähän alkoholi aina välillä maistuu..olli9000CDturbo kirjoitti:Mä olisin edelleen ihan fiiliksissä tästä, mutta taitaa aika moni saabisti sylkeä lasiin.
Toihan kuullostaa ihan passelilta idealta... meikä on messisSaappi Kuski kirjoitti:No kun kerran potkiaiset on joka toinen torstai klo.20 niin baarimiitingihan voisi olla sitten joka perjantai klo.20Säästyisi paljon rahaa bensassa kun ei tarvitse lauantaisin lähteä minnekään autolla.