Yksi nuppi vain
Yksi nuppi vain
Kävin siinä viime perjantaina vikalistaa hakemassa ja alapallonivelen nuppi oli ainut mitä löyty.Siinä edellä oli 1.6 kat Ooppeli ja mielenkinnolla seurasin kun ei se mennyt päästöistä eikä mistään muustakaan läpi.Tuntui olevan kaikki mahdolliset viat vaikka päällisinpuolin ihan siisti peli.Tuli vaan mieleen että tähänköhän suuntaan sitä ollaan Saabillakin menossa.
900i 2.1 16v -92 # 2361
nuo pallothan ne tahtoo katsastuksessa olla alati hylkäykse
No ei Saabista kuulemma sitten muuta paljon menekkään mutta tarkoitin lähinnä tuota Opelin suhdetta.En oikein usko että laatu pysyy samana.
900i 2.1 16v -92 # 2361
Palloista
Jep, katsastussetä kovasti kokeili ja kolisteli renkaita, mutta vastoin odotuksia hylkyä ei tullut. MistäänReetu kirjoitti:Tuskinpa vain tuskinpa, nuo pallothan ne tahtoo katsastuksessa olla alati hylkäyksen peruste.
Aatelin ens katsastukseen vaihtaa suosiolla ennen menoa uudet.

-
- "Turbo"
- Viestit: 261
- Liittynyt: Su Elo 15, 2004 18:04
- Paikkakunta: Hki/Nurmijärvi
-
- "Aero"
- Viestit: 437
- Liittynyt: To Loka 14, 2004 21:32
- Paikkakunta: Mikkeli