Toihan on Touranin perssiistä kuva...noita kirjaimia saa volkkarin varaosatiskiltä kovaan hintaan ja jotkut saa niitä kavereiltansa jotka on jossain varustelufirmoissa töissä...mistäköhän se punainen T on löytäny tiensä satkuun?
Rouvalle meinasin tehdä käytännön pikkupilan ja liimailla Passatin takaluukkuun: posliini mutta ajatus "pienestä" perheneuvottelusta ei innostanu Tosin ajatuskin siitä kun rouva ihmettelee miks kaikki miespuoliset autoilijat niin innoissaan hymyilee ja vilkuttelee melkein sai liimailemaan kuiteskin kirjaimet
Kaverin boran perssiissä luki jonkunaikaan satan punaisella t:llä...mummot ja hihhulit tykkäs
9-5 2.0t wagon biopower linear sport - 05, 9-3 cabriolet 2.0t A SE -00, 900i 16valve 3d - 93
make206 kirjoitti:Merkkejähän saa ostettua ja liimailla sellaiseen järjestykseen kuin haluaa. Rovaniemellä teining eiku tuning Golffi jossa perässä lukee vain DOGI.
Joo se on kaverin muijakaverin pikkuveljen auto... semmonen punanen 1.9TDi mut ihan tyylikäs...