Niin, ja hyvää syntymäpäivää.

Pitäähän sitä kaikkea olla pahan päivän varalle. Niin, ja tuo putki käynee vain peltisarjalla varustettuun ruiskuun, ainakin 99/90 pakosarjan ulostulot ovat liian kaukana toisistaan sopiakseen putkeen.Breadfan86 kirjoitti:Lefalta näköjään löytyy kaikkea mahdollistaKiitokset.
Peltipakosarja on paljon "kliinimpi", eli ei valettu kuten tavallinen. Kyllä noitakin käytettynä luulisi jostain löytyvän..Breadfan86 kirjoitti:Hmm, mistähän tuon peltisarjan tunnistaa. Tiedä vaikka olis semmone?lefa42 kirjoitti:Pitäähän sitä kaikkea olla pahan päivän varalle. Niin, ja tuo putki käynee vain peltisarjalla varustettuun ruiskuun, ainakin 99/90 pakosarjan ulostulot ovat liian kaukana toisistaan sopiakseen putkeen.Breadfan86 kirjoitti:Lefalta näköjään löytyy kaikkea mahdollistaKiitokset.
kilpien pitäminen maksaa 26 centtiä päivässä. onhan se tietysti armeijan palkasta siivu sekin. jos autolle on kiinnostuneita ottajia, tarjoudun sponsoroimaan rekisterissäpitämisen kustannuksia kohtuullisen periodin ajan. yv:llä lisätietojaBreadfan86 kirjoitti:Kahden auton pitäminen on turhan tyyristä lystiä mulle. Jos se jää odottamaan inspiraatiota tuonne tallin taakse, niin pakko on viedä kilvet pois. Joku sais tästä kilvissä olevan hyvän projektin itelleen, jos on nopea.
vakuutusta ei voi ns. "poistaa", mutta samaan taloudelliseen lopputulokseen pääset, kun laitat seisontaan auton, eli puhelinsoitto vakuutusyhtiöön ja sanot että tämä auto menee tästä päivästä lähtien seisontavakuutukseen (harmillista jos et ollut jo tehnyt).Breadfan86 kirjoitti: Kuinkas, voiko autosta ottaa vakuutuksen kokonaan pois ja jättää se silti kilpiin? Tuosta kun veisin kilvet pois, saisin hyvän osan rahoitettua tuon satkun vakuutuksesta.