Huomen aamulla täytyy käydä sovittamassa meneekö, mut epäilys on suuri. Odotukset eivät siis kovin korkeella..
Ton listan mukaan pitäis kyllä Kyalamia saada. Olis aivan nappi leveys ja ET:kin. Täytyy huomen vielä selvittää mikä on saatavuus ja kyllähän noin komeita vanteita odottais mielellään vaikka joulupukin konttiinkin..
Muutama kysymys ku tässä lueskelin tuli mieleen. Olen yrittäny etsii yksii vanteit ku näin yhes 900ses kerran vähän niin ku alession san remot mut spoket kapeemmat, jos joku tietää sellaset tai sen tapaset ni ois kiva tietää. Toinen kysymys ois menisiks alle ilman modailui 17 tuumaset ku iskis profililla 40 varustetut 185 leveet renkaat. Ja viimmiseks ku rekkaris lukee et saa pistää maxs 185 kummit alle ni onks helppo muutoskatsastaa jos iskee leveemmät renkaat ja kuin suuret edest mahtuis ilman modailuu.
185/40/17 ...
Olis aika pienet, varmasti menis alle ja olis rumatki. Eiköhän sinne mee 215/45/17 ilman kaarien muokkausta alle, jopa madallettuun. Ja saahan siihen laittaa alle ilman muutoskatsastusta 205 leveet ja 16"-tuumasilla vanteilla olevat renkaat jos otteessa rengaskoko on 185/65/15.
Kuin paljon Make sun autos on madallettu? Mitkä vanteet sul on perskatin nätit onks kromiset kuvasta näyttäis ainaki et ois. Sul näyttä olevan muutenki nätin näkönen auto.
jsuomi kirjoitti:Kuin paljon Make sun autos on madallettu? Mitkä vanteet sul on perskatin nätit onks kromiset kuvasta näyttäis ainaki et ois. Sul näyttä olevan muutenki nätin näkönen auto.
Siinä on tuo Kilen+Bilsteinin alusta. Madallusta on varmaan joku 20mm. Vanteet on MAK:n Stingit. Ei ne taida kromia olla.. Kiitos kehuista
hene- kirjoitti:Offtopic: Täytyy kyllä sanoa tuosta Maken satkusta että nätti on!! Vanteet näyttää hyvältä
Kiitos hene! Nyt alkaa tämän kuun lopulla armoton sisätilojen "siistiminen".. Sen voin paljastaa, että tulossa on kolme telkkua Jospa tuon sais valmiiksi sitten Oulun kesätapahtumaan.