NG900 takapenkinlämmitin

Ensimmäinen uuden ajan malli. Vuodet 1994-2003.
Vastaa Viestiin
Azanovix
"Hölösuu"
Viestit: 3672
Liittynyt: Ma Loka 15, 2007 00:30
Paikkakunta: Itä-Helsinki

NG900 takapenkinlämmitin

Viesti Kirjoittaja Azanovix »

Onko ng-satkuissa ollut koskaan takapenkinlämmittimiä? Kolkkiin ainakin on ollut, mutta noissa on niin paljon eroja etupenkkienkin osalta, etten mene enää vannomaan mitään.
Tuli hankittua nahkajakkarat sekä eteen että taakse ja tuumasin, että samalla vaivalla tulisi survottua lämmittimet, jos niitä on saatavilla?
Yritin selata WISiä ja EPC:tä, mutta en ilmeisesti vain osannut, kun en saanut tyhjentävää vastausta..
Jos löytyy, niin saisinko osanumeron (mielellään kaikki tarvittavat) ja jonkun vinkin, mistä ruveta etsimään / tilaamaan?
Azanovix
"Hölösuu"
Viestit: 3672
Liittynyt: Ma Loka 15, 2007 00:30
Paikkakunta: Itä-Helsinki

Re: NG900 takapenkinlämmitin

Viesti Kirjoittaja Azanovix »

Kiitoksia vastauksista. Täytyy ruveta metsästämään osia jostain. Vai onko jollekin sattunut jäämään ylimääräisiä nurkkiin pyörimään jostain aivan käsittämättömästä syystå?
Vastaa Viestiin