no mulla on tuo oma ässä vähä ja viilattu. ei siitä ole mitää koskaa kyselty
Viritykset noin seuraavat
eli asenettu IC
APC boksi on kolvattu uuteen uskoon

ja toki eihä ässäs ole edes koko APC:tä vakiona. Ahdot jonkin matka yli 1 bar. BSR lastu, kartiofiltteri, 3" putki +katti samaa kokoa. ja hepoja piäisi olla sen yli 200

Ainakin kaverilla oli äsken hauskaa kun pääsi kokeilemaan, kakkosella ko vaihteelle sopiva nopeus(20km/h???), kaasua lisää ja kas kas, pito hävisi;) ja sitten alkaa isommilla pykälillä kytkin luistaa(noin 40tkm ajettu paketti). valitti vaan että tämmösel madol ei ole kivaa ajaa. olisi takavetoinen jo. Joten vähä voi veikata miten tehoa on.
Turha noista jutuista on katsastukseen niin käydä mitää murehtimaan. nämä viritykset on vielä niin pieniä
Ja tonnin suunilleen samalla reseptillä, siinä vaan tuo mitsun td04 ja pelkästään sytkäboksin lastu, pakoputki yms siinäki vaihdettu, meni rekisteröinti katsastuksestakin ilman sanomisia läpi. Silloin oli kyllä alkuperäinen ahdin.