osan vaihtoon, vaikkei ulkosesti mitään vikaa näkynytkään, ei myöskään minkäänlaista ääntelyä ajossa. Tällä bumerangilla mitta tuli täyteen n. 25k km:ssä, toinen puoli alkuperäinen ja kilometrejä n. 220k ja lisää tulee.






 harhautus toimii
 harhautus toimii  mutta nyt kun tässä miettii samalla niin taitaa se kone heiluttaa kun katsuri seisoo auton alla ja kattelee ripustuksia samalla.
 mutta nyt kun tässä miettii samalla niin taitaa se kone heiluttaa kun katsuri seisoo auton alla ja kattelee ripustuksia samalla.
 
   .
 .  
 
Kyllähän jopa siellä maaseudulla on opittu ravistamaan autoa paino päällä, jolloin löytyy väljyyksiä, joita ei käsipelillä huomaa: http://youtu.be/saUeANxaFPE?t=15spetrisa kirjoitti:Siten tässä täytyykin ihnmetellä tuota katsastustilannetta, jossa katsastaja väittänyt että "kone antoi vinkit".
Siis mikä kone
.
Väittäisin, ettei mikään eli suuri kusetuksen maku
